حریم خصوصی

بازارگیت توجه ویژه ای به حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود دارد.

ما معتقدیم وقتی افراد از سایت و محصولات ما استفاده می‌کنند و به ما اعتماد می‌کنند، ما موظفیم از اطلاعاتشان به‌درستی محافظت نماییم، از این رو از تمامی اطلاعات کاربران اعم از نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، پست الکترونیک و آدرس پستی که به منظور  ارائه خدمات مناسب به کاربران در سایت ذخیره شده. محافظت بعمل می آید. و بجز در موارد وجود احکام مراجع قضایی، تحت هیچ شرایطی اطلاعات کاربران در اختیار هیچ شخصیت حقیقی و یا حقوقی قرار نخواهد گرفت.
در خصوص دسترسی به اطلاعات، صرفا کاربران پس از ورود به سیستم به اطلاعات مرتبط با خود دسترسی خواهند داشت.

بازارگیت در برخی از موارد از کوکی‌ها برای ذخیره تنظیمات استفاده می‌ نماید، تا به کاربران خدماتی از قبیل امکان ورود به سیستم، ارائه تبلیغات مبتنی بر علاقه‌مندی، مبارزه با کلاهبرداری، تحلیل نحوه عملکرد محصولات و غیره را ارائه نماید.
اطلاع رسانی به کاربران در خصوص خدمات مورد درخواست در سایت و مراحل آن از طریق شماره موبایل و ایمیل ثبت شده در اطلاعات کاربری صورت خواهد گرفت، لذا مسئولیت درستی و صحت آن بر عهده کاربران می باشد.

ممکن است در مواردی نظرات ثبت شده توسط کاربران بر مبنای رعایت قوانین، پیش از نمایش در سایت توسط بازارگیت مورد ویرایش قرار گیرد.

حفظ و نگهداری کلمه عبور و نام کاربری بر عهده کاربران می باشد، و برای جلوگیری از سواستفاده احتمالی، کاربران می بایست نسبت به حفظ و محرمانه نگه داشتن آنها دقت لازم را داشته باشند. در صورت تغییر شماره همراه  کاربر می بایست جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی شماره موبایل جدید خود را در پروفایل ثبت نمایند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی ناشی از عدم اقدام به موقع بر عهده کاربر می باشد.