درباره بازارگیت

سایت بازارگیت با ایجاد بستری مناسب و تهیه امکانات و پیش نیازهای لازم در زمینه فروش و تکنیک های آن، محیطی مناسب را برای عرضه کنندگان کالا و خدمات در سطوح مختلف مهیا نموده است. به نحوی که تمامی عرضه کنندگان کالا و خدمات می توانند از طریق سایت بازارگیت، ویترینی از محصولات خود را در محیط وب عرضه نموده و نسبت به فروش اقدام نمایند. فروشندگان می توانند بدون درگیری با بسیاری از پیچیدگی های راه اندازی و نگهداری یک وب سایت فروش، محصولات خود را به راحتی در بازارگیت به فروش برسانند. 
از طرفی با توجه به حضور عرضه کنندگان متعدد این اطمینان وجود خواهد داشت که با ایجاد فضایی رقابتی می توان خرید با بهترین قیمت را برای مصرف کنندگان تضمین نمود. چرا که هر عرضه کننده سیاست های قیمتی خود را خواهد داشت.
کیفیت و اصالت کالاها، پیش از عرضه و فروش در وب سایت توسط بازارگیت مورد ارزیابی و بررسی قرار خواهد گرفت. 
در حال حاضر حوزه های کسب و کاری که عرضه کالا برای آن ها در بازارگیت فعال است حوزه های لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم آشپزخانه و لوازم دکوری می باشد.
هدف ما در بازارگیت ایجاد بستری قوی و مورد اطمینان برای فروشندگان کالا و خدمات و همچنین خریداران با بهره گیری آخرین تکنولوژی های حوزه فناوری اطلاعات و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی و قدرت شبکه های اجتماعی می باشد.
دسترسی به وب سایت و استفاده از آن از طریق موبایل، تبلت و کامپیوتر شخصی براحتی امکان پذیر می باشد.