قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و استفاده از خدمات سایت بازارگیت را دارند، می بایست این توافقنامه را بطور کامل مطالعه نموده و سپس اقدام به عضویت در سایت نمایند، عضویت در سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط و قوانین عنوان شده در بازارگیت می باشد. بطور کلی دو دسته کاربر می توانند در بازارگیت عضو شوند. دسته اول صاحبان کسب و کار می باشند که می خواهند کالا یا خدمتی را به مشتریان عرضه کنند و جهت فروش از ابزارها و امکانات بازارگیت استفاده می نمایند. که از این پس در این سند آنها را صاحبان کسب و کار می نامیم و دسته دوم کاربرانی هستند که به دنبال پیدا نمودن تامین کنندگان مطلوب کالا یا خدمات با شرایط و شاخص های مد نظر خود می باشند، که در این سند آنها را کاربران عمومی یا مشتری می نامیم. بدیهی است که کلیه صاحبان کسب و کار  از امکانات کاربران عمومی نیز بهره مند می باشند.
ماده 1- جهت استفاده از خدمات بازارگیت لازم است بازدید کنندگان در سیستم عضو شوند. 
ماده 2- عضویت در سایت به منزله پذیرش کلیه قوانین بازارگیت می باشد.
     تبصره 1- عضویت در بازارگیت رایگان می باشد.
     تبصره 2- کاربران عضو باید در حفظ نام کاربری و کلمه عبور خود کوشا باشند. در صورت که کاربر کلمه عبور خود را فراموش کند می تواند از قسمت بازیابی رمز عبور نسبت به تغییر کلمه عبور خود اقدام نمایند.
     تبصره 3: بازارگیت از مالکیت معنوی دیگران و قوانین کپی رایت حمایت می کند. در صورتی که هر یک از کاربران از رعایت قوانین کپی رایت عدول نمایند و از علایم تجاری، مقالات و ایده ها، تصاویر و ویدیو  و سایر دارایی های معنوی متعلق به دیگران استفاده نمایند باید مجوز های لازم را ارایه نمایند. در صورتی که توسط مالکین اصلی این موارد گزارش و اثبات شود محدودیت های لازم در خصوص کاربر متخلف اعمال خواهد شد.      
ماده 3-  اطلاعاتی که کاربران در سایت بازارگیت ثبت می کنند نباید شامل اطلاعات ممنوعه مطابق با قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران مانند توهین، تبلیغ منفی بر علیه اشخاص یا نهادها، تصاویر مستحجن، مطالب سیاسی و ... باشد.
ماده 4-  کالا یا خدمتی که کاربران نسبت به ثبت اطلاعات آنها در بازارگیت اقدام می نمایند نباید جزو کالا های ممنوعه طبق قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و نهاد های نظارتی باشد. مانند مشروبات الکلی، مواد مخدر، داروهای روانگردان و ...