کتاب مثنوی معنوی

با کتاب مثنوی معنوی، گنجوری از اشعار مولانا آشنا شوید

اشعار زیبا و عرفانی مولانا بر هیچ کسی پوشیده نیست. کتاب فاخر "مثنوی معنوی" 6 دفتر و 26000 هزار بیت دارد که تمامی ابیات آن پر از آموزه‌های عرفانی، اخلاقی و روانشناختی است. در این مقاله به معرفی این شاعر گرانقدر و سپس به معرفی کتاب ارزشمند مثنوی معنوی پرداختیم. در ادامه با ما همراه باشید.

کتاب ملت عشق

کتاب ملت عشق درباره چیست؟ آیا این کتاب را باید بخوانیم؟

کتاب " ملت عشق " که پرفروش‌ترین کتاب تاریخ ترکیه است در ایران نیز توانست به سرعت معروف و بارها تجدید چاپ شود. انتشارات مختلفی این کتاب را ترجمه و چاپ کرده‌اند. در این کتاب که دو داستان به صورت موازی جلو می‌رود، داستان شمس و مولانا و دیدارشان از محبوبیت خاصی برخوردار است. در ادامه همراه ما باشید.

کتاب کیمیاگر

کتاب کیمیاگر، رمانی زیبا درباره رسیدن به اهداف و آرزوهای‌تان

یکی از پرطرفدارترین کتاب‌های دنیا، رمان کیمیاگر است. این رمان زیبا که نوشته نویسنده معروف "پائولو کوئلیو" است به بیش از 50 زبان دنیا ترجمه شده است و در حوزه خودشکوفایی و خودشناسی قرار دارد. در این مقاله از بازارگیت خلاصه این کتاب، نقدهایی درباره آن و جملات زیبا و آموزنده متن کتاب را تهیه کرده‌ایم.

کتاب شازده کوچولو

کتاب شازده کوچولو، داستانی فوق العاده که حتما باید بخوانید

حتما تا به حال نام کتاب شازده کوچولو را شنیده‌اید و یا شاید بخش‌هایی از کتاب و یا حتی انیمیشن آن را دیده باشید. این کتاب فوق‌العاده خواندنی و جذاب یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در سرتاسر جهان است که مربوط به فلسفه و معنای زندگی است. در این مقاله به معرفی، نقد و بررسی این اثر ارزشمند پرداخته‌ایم.

معرفی برنامه کتاب باز

معرفی و زمان پخش برنامه فوق‌العاده زیبای کتاب باز سروش صحت

برنامه تلوزیونی کتاب باز به مجری گری سروش صحت که در شبکه نسیم پخش می‌شود مخصوص علاقمندان به کتاب و فرهنگ است که بسیار هم پرطرفدار و محبوب است. این برنامه فعالیت خود را در سال 1395 آغاز کرد و تاکنون که در سال 1400 هستیم نیز با کارشناسان مختلف از این شبکه پخش می‌شود. در ادامه همراه بازارگیت باشید.