خواص رازیانه

خواص رازیانه دانه‌ای که برای بدن معجزه می‌کند + طرز استفاده

خواص رازیانه به قدری زیاد است که احتمالا تمام آن‌ها را نمی‌دانید. در این مقاله بسیاری از این خواص دانه شگفت انگیز را بررسی کردیم و پیشنهاد می‌کنیم زیر نظر پزشک برای درمان برخی بیماری‌ها از این دانه حتما استفاده کنید. از خواص رازیانه می‌توان به لاغری، کاهش دردهای قاعدگی خانم‌ها و سلامت قلب اشاره کرد.

خواص عرق کاسنی

خواص عرق کاسنی را برای سلامتی بدن دست کم نگیرید

عرق کاسنی از گیاه کاسنی گرفته می‌شود و خواص بسیار زیادی برای بدن و درمان بیماری‌ها دارد. همچنین از ریشه این گیاه نوعی قهوه تهیه می‌کنند که برای بدن مفید است. از جمله خواص مهم عرق کاسنی که در این مقاله به تفضیل صحبت شده است می‌توان به کاهش وزن و لاغری، کاهش چربی خون و درمان بیماری‌های کبدی اشاره کرد.

خاکشیر در طب سنتی

طب سنتی خاکشیر را معجزه‌گر می‌داند، همه چیز درباره خاکشیر

خاکشیر یا همان خاکشی دانه‌ای گیاهی است که از آن نوشیدنی‌های مختلفی که معروف‌ترین آن خاکشیر با آبلیمو است تهیه می‌کنند زیرا این دانه بسیار مقوی بوده و در درمان بسیاری از بیماری‌ها نقش مهمی در طب سنتی دارد. در این مقاله به طور مفصل خواص خاکشیر را بررسی کردیم. همراه بازارگیت باشید.

مزاج شناسی

طبقه بندی انواع مزاج در طب سنتی، مزاج شما کدام است؟

امروزه مزاج شناسی در طب سنتی بیش از پیش مورد استفاده قرار گرفته است و در درمان بسیاری بیماری‌ها کاربرد دارد. در طب سنتی 4 مزاج اصلی وجود دارد که با توجه به ویژگی‌هایی که در این مقاله بررسی کردیم می‌توانی مزاج خود را بفهمید و بر طبق آن رژیم غذایی داشته باشید و برای درمان بیماری‌ها از آن استفاده کنید.

همه چیز درباره طب سنتی

همه چیز درباره طب سنتی و فواید و مضرات این طب که نمی‌دانید

طب سنتی مجموعه علوم علمی و نظری است که به تشخیص بیماری، پیشیگری و درمان آن کمک می‌کند. با توجه به گفته‌های سازمان بهداشت جهانی، طب سنتی مجموعه‌ای از مهارت‌های افراد بومی است که از آن برای درمان بیماری‌های جسمی و ذهنی استفاده می‌کنند. وجه مشترک تمام طب‌های سنتی، استفاده از داروهای گیاهی و گیاهان است.