لیفت ابرو
قبل از لیفت ابرو اینجا را بخوانیدلیفت ابرو یا همان بالا بردن ابرو روشی برای جوانسازی چهره و تغییر در فرم چشم‌هاست که امروزه با روش‌های مختلفی مانند لیفت ابرو با جراحی یا لیفت ابرو با لیزر انجام می‌شود. در این مقاله انواع روش‌های لیفت ابرو به همراه مزایا و معایب آن‌ها را بررسی کردیم. تا انتها همراه بازارگیت باشید.
بستن مو با روسری
چگونه موهای خود را با روسری و دستمال سر ببندیم؟امروزه برای آرایش مو و بستن مو از روش‌هایی مانند استفاده از دستمال سر، باندانا، هدبند و روسری نیز علاوه بر سنجاق‌ها و تاج‌های مخصوص مو بسیار ترند شده است. برای دیدن نمونه‌های بستن مو با این وسایل تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا بتوانید ایده‌های زیبا و جذابی را برای آرایش مو آموزش ببینید.
آرایش دخترانه ساده
مدل‌های زیبای آرایش لایت دخترانه را اینجا ببینید + تصاویرآرایش صورت هنری است که می‌توان در آن خلاقیت زیادی به کار برد و مدل‌های مختلفی را تجربه کرد. اما مدل آرایش ساده، طبیعی و لایت مدلی است که در بین بیشتر خانم‌ها مخصوصا دختر خانم‌ها طرفدار زیادی دارد. در این مقاله عکس‌های مختلفی از مدل آرایش ساده و طبیعی را تهیه کرده‌ایم تا با دیدن آن‌ها ایده بگیرید.