نگهداری از عینک

اشتباهات رایج در نگهداری از عینک طبی و آفتابی

افرادی که اهل عینک آفتابی هستند و یا از عینک طبی استفاده می‌کنند باید بدانند که اگر در نگهداری از آن‌ها دقت نکنند و نکات لازم را رعایت نکنند خیلی زود فرم عینک تغییر می‌کند و یا صدمه می‌بینید و غیر قابل استفاده می‌شود. در این مقاله اشتباهات رایج در نگهداری از عینک را بررسی کردیم. همراه ما باشید.

نکات خرید عینک طبی

باید عینک طبی بزنید؟ این نکات را فراموش نکنید

اگر عینک طبی استفاده می‌کنید حتما می‌دانید که برای تهیه و خرید فریم مناسب به نکات مهمی مانند توجه به فرم صورت و توجه به رنگ پوست و مو ضروری است، زیرا اگر فریم مناسب چهره شما نباشد به زودی از طرح و مدل آن خسته و دلزده می‌شوید. با ایت مقاله در بازارگیت همراه باشید تا با نکات استفاده از عینک آشنا شوید.

لنز طبی

به جای عینک از لنز طبی استفاده کنید

بسیاری از افرادی که چشمان ضعیفی دارند، ترجیح می‌دهند به جای عینک طبی از لنز طبی استفاده کنند. استفاده از عینک مخصوصا اگر دائم به چشم باشند معایبی دارد. در این مقاله به بررسی معایب استفاده طولانی مدت از عینک پرداختیم و نحوه استفاده از لنز را به صورت صحیح بررسی کردیم. با بازارگیت همراه باشید.

نحوه مسواک زدن

به این روش مسواک بزنید تا دندان‌های سالمی داشته باشید

بهترین روش رعایت بهداشت دهان و دندان، استفاده از نخ دندان و مسواک زدن اصولی است. زیرا گاهی با وجود مسواک زدن باز هم دچار پوسیدگی دندان می‌شویم زیرا به روش صحیحی مسواک نمی‌زنیم و یا نخ دندان را فراموش می‌کنیم. در این قسمت از مقاله بازارگیت روش اصولی مسواک زدن و مراقبت از دندان را بررسی می‌کنیم.

خرید خمیر دندان مناسب

راهنمای انتخاب خمیردندان مناسب

توجه به بهداشت دهان و دندان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که در این بین انتخاب یک خمیردندان مناسب به سلامت دندان‌ها کمک بسیاری می‌کند. برای آشنایی با انواع خمیردندان‌های موجود در بازار با ما همراه باشید.