انواع استایل مد و پوشاک

آشنایی با انواع استایل مد و پوشاک

هر فردی در زندگی خود سبک مشخصی برای لباس پوشیدن دارد. این سبک ممکن است برگرفته از استایل‌های مختلفی باشد که در دنیای طراحی و مد وجود دارد زیرا هر کدام از این استایل‌ها ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. در ادامه مطلب انواع استایل مد و پوشاک با بازار گیت همراه باشید.

استایل ویمسیکال

استایل ویمسیکال چیست و چه ویژگی هایی دارد

در دنیای طراحی لباس و مد و فشن یکی از سبک‌های بسیار معروف و محبوب استایل ویمسیکال است که ویژگی های خاصی دارد. مهم ترین ویژگی در این سبک استفاده از رنگ‌های روشن و شاد با طرح‌های متنوع است که باعث شده این استایل را متمایز و جذاب کند. برای آشنایی بیشتر با این استایل تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

استایل مینیمال چیست

استایل مینیمال چیست و چه ویژگی هایی دارد

پوشیدن لباس‌های ساده و در عین‌حال متناسب و همرنگ باهم در نهایت سادگی به وجود آورنده استایلی شیک و خاص ایجاد می‌کند. این استایل که به استایل مینیمال معروف است با نظر بسیاری از افراد در جهان متناسب است. در این بخش به معرفی استایل مینیمال و ویژگی‌های آن خواهیم پرداخت. تا انتها باما همراه باشید.

استایل ماکسیمال

استایل ماکسیمال چیست

استایل ماکسیمال یکی از استایل‌های جذاب و محبوب در جهان است. این استایل متشکل از رنگ های تند و ترکیبات شلوغ است. استایل ماکسیمال نقطه مقابل استایل مینیمال است.

نکات مهم در خرید لباس عروس

نکات حیاتی برای خرید لباس عروس

بی شک مراسم عروسی یک تاریخ ماندگار در زندگی هر کسی است. انتخاب و خرید لباس عروس هم یکی از مهیج ترین مقدمات برگزاری این مراسم است. چگونه با داشتن یک انتخاب ایده آل در خرید لباس عروس می توانیم مراسم عروسی را ماندگارتر کنیم؛ در ادامه مطلب با ذکر نکات مهم در خرید و انتخاب لباس عروس همراه شما هستیم.

مدل های کلاه بافتنی مردانه

مدلهای مختلف کلاه بافتنی مردانه + عکس

کلاه های بافت مردانه دارای مدل های متنوعی هستند که در انواع مختلفی از جمله نقاب دار، مدل شل و ست کلاه و شال گردن موجود می باشند و در زمستان همراه با پوشش های زمستانی می توانند استایلی شیک و زیبا ایجاد نمایند.


ست کردن مانتو چهارخونه

مانتو چهار خونه رو با چی ست کنم

در این مطلب به روش های مختلف برای ست کردن مانتو چهارخونه با پوشش های دیگر مانند کفش، روسری، شال، شلوار و کیف خواهیم پرداخت.
برای خرید لباس بچه گانه چه نکاتی باید رعایت شود

برای خرید لباس بچه چه نکاتی مهمه

خرید را شاید بتوان به عنوان یک تفریح هیجان انگیز دانست. بویژه برای خانم ها خرید یک کار روحیه بخش و مفرح محسوب می شود. ولی زمانی که خرید برای بچه ها و به منظور خرید لباس بچه گانه صورت می گیرد شاید تا حدودی دشوار به نظر برسد و به عنوان یک دغدغه مطرح شود.