درمان جوش صورت با رژیم غذایی
با این مواد غذایی به جنگ جوش‌ها بروید!شاید متوجه شده باشید، هنگامی که مواد غذایی خاصی را مصرف می‌کنید جوش‌های صورت کمتر یا بیشتر می‌شوند. اگر در پروسه درمان جوش هستید باید بدانید که بعضی از مواد غذایی را نباید استفاده کنید. در این مقاله میوه‌ها، سبزیجات و مواد غذایی که برای درمان جوش و آکنه مناسبند را بررسی کردیم. همراه ما باشید.
فواید یوگا
یوگا چقدر به زندگی شما کمک می کند و چه فوایدی دارد؟یکی از رشته های ورزشی محبوب در حال حاضر، یوگاست. یوگا مجموعه ای از حرکات ذهنی و جسمی است که علاوه بر سلامت جسم بر سلامت روح و ذهن فرد نیز تاثیر خواهد داشت.
نگهداری از عینک
اشتباهات رایج در نگهداری از عینک طبی و آفتابیافرادی که اهل عینک آفتابی هستند و یا از عینک طبی استفاده می‌کنند باید بدانند که اگر در نگهداری از آن‌ها دقت نکنند و نکات لازم را رعایت نکنند خیلی زود فرم عینک تغییر می‌کند و یا صدمه می‌بینید و غیر قابل استفاده می‌شود. در این مقاله اشتباهات رایج در نگهداری از عینک را بررسی کردیم. همراه ما باشید.
لوسیون بدن نوزاد
چرا باید برای نوزادان و کودکان لوسیون بدن استفاده کنیمنوزادان پوست بسیار حساسی دارند که باید به خوبی از آن مراقبت شود. یکی از روش‌های پیشگیری از خشکی پوست نوزاد، استفاده از لوسیون بدن مخصوص نوزادان است. در این مقاله شما را با لزوم استفاده از لوسیون‌ها آشنا می‌کنیم. همراه ما باشید.
درمان و مراقبت از پوست خشک
درمان و مراقبت از پوست خشک را با این روش‌ها انجام دهیدخشک شدن پوست و به دنبال آن پوسته پوسته شدن و قرمزی از مشکلات شایع پوستی است که برخی افراد به آن مبتلا می‌شوند. گاهی مواقع هم ممکن است این خشکی پوست به علت بیماری‌های مختلفی از جمله تیروئید یا دیابت باشد که در هر صورت باید این خشکی پوست را با روش‌های مختلفی مانند کرم‌های بهداشتی و ماسک درمان کرد.