خواص مهم چای سبز
12 خواص مهم چای سبز که نمی‌دانیدفواید و خواص چای سبز به قدری زیاد است که اگر تا به حال تصمیم نگرفته‌‌اید که نوشیدن این چای را در برنامه غذایی خود بگنجانید، هرچه سریع‌تر این چای را تهیه کنید و از خواص آن بهره‌مند شوید. از جمله مهم‌ترین خواص چای سبز می‌توان به تنظیم فشار خون، کاهش وزن، جلوگیری از پیری و خواص ضد سرطانی آن اشاره کرد.
رفع غبغب با ورزش صورت
آموزش تصویری از بین بردن غبغب با چند حرکت سادهغبغب معمولا به خاطر اضافه وزن و یا بالا رفتن سن و شلی پوست زیر چانه به وجود می‌آید که ظاهری ناخوشایند برای همه افراد دارد. روش‌های بسیاری برای از بین بردن غبغب وجود دارد که یکی از این بهترین روش‌ها، روش از بین بردن غبغب با ورزش است. در این مقاله تمرینات ورزشی موثر برای رفع غبغب را آموزش دادیم.
نگهداری از عینک
اشتباهات رایج در نگهداری از عینک طبی و آفتابیافرادی که اهل عینک آفتابی هستند و یا از عینک طبی استفاده می‌کنند باید بدانند که اگر در نگهداری از آن‌ها دقت نکنند و نکات لازم را رعایت نکنند خیلی زود فرم عینک تغییر می‌کند و یا صدمه می‌بینید و غیر قابل استفاده می‌شود. در این مقاله اشتباهات رایج در نگهداری از عینک را بررسی کردیم. همراه ما باشید.
لوسیون بدن نوزاد
چرا باید برای نوزادان و کودکان لوسیون بدن استفاده کنیمنوزادان پوست بسیار حساسی دارند که باید به خوبی از آن مراقبت شود. یکی از روش‌های پیشگیری از خشکی پوست نوزاد، استفاده از لوسیون بدن مخصوص نوزادان است. در این مقاله شما را با لزوم استفاده از لوسیون‌ها آشنا می‌کنیم. همراه ما باشید.